İnce bacaklı kadınlar

Herkes doğuştan ince bacaklı olacak diye bir kaide yoktur, ama bir kaç püf nokta ile her kadın ince bacaklı olabilir. Bu konu hakkında ufak bir makale hazırladım. Umarım beğenirsiniz hadi bakalım

Bu sadece bir anlık mutluluk getiren durumu kabullenmeye yarayan beyaz bir yalandır. İstediğiniz şekilde ve incelikte bacaklara sahip olmak için yapmanız gerekenler.

Yürüyüş yaparken topuklarınıza basmak yerine parmak uçlarınıza basmayı deneyin, topuklarınızı yere değdirmemeye çalışın.Evde dolaşırken parmak uçlarınızda yürüyün.

Fırsat buldukça bacaklarınızı şekillendirecek hareketleri yapın. Örneğin. Kendinize paralel bir şekilde bir arkalıklı iskemleyi koyun. Ellerinizi iskemleye uzatın. Dik durun. Öncer bir bacağınız dik durumdayken yere paralel olacak şekilde 90 derece kaldırın. Bu durumda iken dizinizden yine aynı şekilde 90 derece aşağı doğru bükün. Bu hareketi her iki bacağınızda yapın.
Yine iskemleye tutunur vaziyette parmak uçlarınızda yükselin, yükselirken nefes alın, sonra yere basın. Bu sirada nefesinizi verin.

Yürüyüşü hayatınızdan eksik etmeyin. Zaman buldukça spor yapın. Kan dolaşımını hızlandıracak hareketler yapın.
Bacaklarınıza masaj yapın. Nemlendirici kullanın bacaklarınız için.

Bacaklarınızda pütürlü bir görünüm varsa; epilasyon işleminden sonra bacaklarınız süt ve yoğurt karışımını bir aspirin ekleyerek bacaklarınıza banyo öncesi sürün ve 10 dakika bekletin. Birer fincan süt ve yoğurt yeterli olacaktır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s